• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

اتصال دو سانترال پاناسونیک

خانه اتصال دو سانترال پاناسونیک

اتصال دو سانترال پاناسونیک

اتصال دو سانترال پاناسونیک

ما در اين مطلب سعي داريم به روش هاي موجود براي برقراري ارتباط بين دو سانترال بپردازيم ولي طبيعتا براي انتخاب روش مناسب از نظر هزينه و کيفيت با کارشناس سانترال پاناسونک مشاوره توصیه می شود .

ارتباط ارزان بين دو سانترال پاناسونيک

از روش هاي کم هزينه براي برقراري تماس داخلي بين دو سانترال پاناسونيک از طريق شبکه و در دو ساختمان متفاوت استفاده از گيت وي هاي FXO و FXS مي باشد. براي اجراي اين سولوشن کافي مي باشد دو گيت وي VOIP را بر اساس تعداد تماس داخي همزماني که بين و ساختمان نياز داريم انتخاب نماييم. به طور مثال اگر 4تماس داخلي در يک لحظه بين دو نقطه نياز داريم يک گيتوي 4FXO و يک گيتوي 4FXS براي اين کار کفايت مي کند. حال کافي است پورت ها شهري و داخلي سانترال پاناسونيک را به گيت وي ها متصل کنيم. حال پس از کانفيگ گيتوي تماس داخلي بين دو ساختمان برقرار مي گردد. اين راهکار براي کليه سانترال هاي کم ظرفيت و ديجيتال پاناسونيک قابل استفاده مي باشد.

ارتباط از طريق کارت هاي tda0484 و tda490
 
براي اتصال دو سانترال پاناسونيک سري ديجيتال و هايبريد مانند TDA100، TDA200، TDA100D، TDA600 با يک سانترال پاناسونيک ديگر مي توان هم از راهکار اول استفاده نمود و هم از ارت هاي گيت وي پاناسونيک که به منظور اتصال و مرکزتلفن با هم را گرديده اند استفاده نمود. کارت هاي گيت وي TDA0484 براي برقراري 4تماس همزمان و کارت TDA0490 براي 16 تماس همزمان توليد شده اند. براي نمونه ما وقتي يک دستگاه سانترال TDA100 در يک نقطه و يک سانترال TDA200 در نقطه اي ديگر داريم براي برقراري تماس داخلي بين دو سانترال مي توانيم اين دو سانترال را از طريق شبکه و با استفاده از کارت هاي ذکر شده به هم متصل نماييم تا داخلي ها موجود در نقطه اول بتوانند با داخلي هاي موجود در ساختمان دوم تماس تلفني داشته باشند. 

منبع : سایت دنیای آرزوها

دیگر مقالات ما را هم دنبال کنید :

برنامه ریزی سانترال با کامپیوتر
سانترال پاناسونیک

ارائه خطوط اینترنتی بدون محدودیت مکان

پانا پیام نرم افزار گزارشات سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک KX-NS500
لینک کردن دو دستگاه سانترال پاناسونیک توسط کارت PRI