• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

امنیت با دوربین مداربسته

خانه امنیت با دوربین مداربسته

امنیت با دوربین مداربسته

امنیت با دوربین مداربسته

در این مقاله به بررسی افزایش امنیت با دوربین مداربسته پرداخته میشود که یکی از مزایا این امنیت شناسایی چهره سارقان با دوربین مداربسته و آرامش خاطر با نصب دوربین مداربسته و .... است .

شناسایی چهره سارقان با دوربین مداربسته

همانطور که گفته شد افزایش امنیت با دوربین مداربسته در هر مکانی این امکان را به وجود می آورد که سارقان کمتری به فکر دزدی از این محل بیفتند. با این وجود سارقان در محل هایی که افراد احتمال وجود دوربین مدار بسته را می دهند، به طور حتم با تدابیر بیشتری اقدام به سرقت خواهند کرد. به طوری که در هنگام افزایش امنیت با دوربین مداربسته در محلی، مجرمان صورت خود را با پارچه می پوشانند تا کسی نتواند آنها را شناسایی کند. اما با این وجود اگر می خواهید که با استفاده از دوربین مداربسته چهره سارقان را بهتر شناسایی کنید، می‌توانید با تعبیه دوربین مدار بسته مخفی که به صورت یک لامپ ال ای دی است این امر را انجام دهید، زیرا این نوع دوربین به صورتی است که کسی متوجه آن نخواهد شد. توجه داشته باشید که این نوع دوربین مداربسته مخفی دوربین ۲ مگاپیکسل داشته و تنها ۲۰۰ گرم وزن دارد و همچنین امکان چرخش این دوربین تا ۱۲۰ درجه موجود میباشد. از طرفی دوربین  مدار بسته مخفی دارای میکروفون و اسپیکر نیز می باشد.

آرامش خاطر با نصب دوربین مداربسته

افزایش امنیت با دوربین مداربسته به طور هم جزو مواردی است که امروز فکر بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده و افراد زیادی اقدام به نصب این سیستم کرده اند. با این وجود مدیران و صاحبان منازل به دنبال آرامش خاطری هستند که بتوانند امنیت کامل را برای دارایی ها و خانواده و حتی کارکنان خود به وجود بیاورند، که به طور حتم نصب دوربین مداربسته این امکان را به آنها خواهد داد تا با خیال راحت تر منزل و محل کار خود را ترک کنند. با این وجود می توان گفت یکی دیگر از مزایای نصب دوربین مدار بسته حفظ آرامش افراد می باشد به طوریکه هر کسی از این سیستم ها در محل زندگی یا کار خود نصب کند مطمئن خواهد بود در صورت وقوع حادثه می‌تواند با نشان دادن فیلم ضبط شده توسط این دوربین ها به مراجع قضایی به راحتی دزد و سارق را پیدا کند که این امر خود منجر به افزایش امنیت با دوربین مداربسته می شود. از بهترین برند های پر طرفدار در ایران می توان به هایک ویژن و داهوا و هایلوک و مایلسایت که ارتباط نماگستر افتخار نمایندگی دوربین مداربسته مایلسایت را دارد .

استفاده از دوربین مداربسته به عنوان سیستم نظارتی مدرن

علاوه بر افزایش امنیت با دوربین مداربسته و حفظ آرامش با استفاده از این سیستم ها، یکی دیگر از مزایای استفاده از این دوربین ها به عنوان سیستم نظارتی مدرن، نظارت کامل و بدون صرف وقت و نیروی انسانی می باشد. زیرا با استفاده از دوربین های مداربسته افراد می توانند به صورت متمرکز و یکپارچه و با کمترین هزینه نظارت کامل بر روی منزل و یا محل کار خود داشته باشند. از طرفی مدیرانی که قصد دارند علاوه بر افزایش امنیت با دوربین مداربسته، به صورت پیوسته محیط کار و کارمندان خود را کنترل نمایند میتوانند با نصب دوربین های مداربسته این امر را انجام دهد زیرا این کار از دست هیچ گونه نگهبانی بر نمی آید بلکه تنها استفاده از دوربین مداربسته می باشد که می تواند تمامی این امکانات را برای شما مهیا کند.

منبع : سایت 1 پزشک نوشته شده توسط علیرضا مجیدی

مطالب مرتبط :