• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

قرارداد نگهداری شبکه

خانه قرارداد نگهداری شبکه

قرارداد نگهداری شبکه

قرارداد نگهداری شبکه

در این مقاله به لزوم داشتن قرارداد نگهداری شبکه پرداخته شده و نمونه قرارداد هم در انتهای مقاله هست رزومه پشتیبانی شبکه و خدمات شبکه نیز میتوانید در انتهای مقاله ملاحظه کنید

پشتیبانی شبکه‌ های کامپیوتری در حال حاضر یکی از بزرگترین نیازهای شرکت‌ ها ، مؤسسات و سازمان‌ ها در حوزه انفورماتیک می ‌باشد. چرا که با رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌ های کسب و کار موجب شده است که نیاز مبرم و شدیدی در زمینه نگهداری و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه ، تجهیزات شبکه‌ های کامپیوتری و سرویس ‌های مرتبط با آن برای صاحبان کسب و کار احساس گردد. 

 

براي بهره مندي از خدمات نصب و راه اندازي نرم افزار و سخت افزار، قرارداد نگهداري و تعمير سخت‌افزار و نرم افزار منعقد می شود و مي توان تعهدات و خدمات  طرفين  را در آن كاهش يا افزايش داد.
موضوع این قرارداد، مشاوره، انجام خدمات پشتیبانی، نگهداری و تعمیر تجهیزات سخت‌افزاری و نگهداری نرم‌افزار سیستم‌عامل شبکه (Windows) ودقت در صحت عملکرد شبکه و کنترل آن، نگهداری نرم‌افزارهای کاربردی شامل نظارت بر عملکرد صحیح نرم‌افزارهای کاربردی مورد درخواست کاربران و امکان استفاده این نرم‌افزارها برای کاربران مختلف و نگهداری سیستم ایستگاه‌های کاری، چاپگرهای شبکه و تجهیزات Pasive & Active می باشد.

منبع : ساعد نیوز


نمونه قرارداد نگهداری شبکه یا پشتیبانی شبکه
رزومه پشتیبانی شبکه ارتباط نماگستر
فایل ویدئویی رزومه ارتباط نماگستر