• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

دوربین مداربسته دام دید در شب

خانه دوربین مداربسته دام دید در شب

دوربین مداربسته  دام  دید در شب

دوربین مداربسته دام دید در شب

در این مقاله به توضیحاتی در مورد دوربین مداربسته دام دید در شب می پردازیم . این نوع دوربین مداربسته سقفی می باشند و در دو نوع indoor و outdoor از لحاظ نصب در محیط داخلی و خارجی می باشند .

Camera dome cctv

در این مقاله به توضیحاتی در مورد دوربین مداربسته دام  دید در شب می پردازیم . این نوع دوربین مداربسته سقفی می باشند و در دو نوع indoor  و outdoor از لحاظ نصب در محیط داخلی و خارجی می باشند . و از لحاظ سنسور به سه دسته دوربین می پردازیم . نوع اول نسل دوربین مداربسته  آنالوگ می باشند .نوع دوم دوربین مداربسته AHD یا HDCVI می باشد نوع سوم دوربین مداربسته IP می باشد که هر کدام را بصورت مختصر توضیح میدهیم .ولی در مقالات بعدی به صورت کامل توضیح خواهند شد .
دوربین مداربسته دام می تواند از سه نوع بالا باشد .
دوربین مداربسته آنالوگ دوربین های هستند که الان به تدریج از رده تولید خارج می شوند چون کیفیت چندانی ندارند این دوربین مداربسته ( انالوگ ) به صورت TV line  یعنی تعداد دارای  خط های عمودی  در تصویر می باشند که شکل دهنده تصویر می باشند که شکل دهنده تصویر می باشند این دوربین مداربسته که به اختصار 420TVLو یا تا 1200TVL می باشند شناخته می شوند .و این دوربین مداربسته هر چه TVL بالاتری داشته باشند کیفیت آنها بالاتر می باشد .
نوع دوم دوربین مداربسته AHD یا HDCVI می باشند بازم بذکر می باشد در تمام دوربین مداربسته انالوگ و دوربین AHDیا HDCVI از کابل تصویر RG59  استفاده می شود .
نوع سوم دوربین مداربسته IP می باشند این نوع دوربین مداربسته از نوع تصاویر مگا پیگسلی می باشند و تصویر این نوع دوربین ها خیلی با کیفیت تر از سایر دوربین مداربسته  می باشد.کابل شبکه در این نوع دوربین بکار می رود .
دوربین مداربسته دام سقفی در شکل و اندازه مختلف تولید و به بازار ارائه می گردد و IR انها در شکلهای مختلف می باشد .دوربین مداربسته دام سقفی را می توان در هنگام نصب به دیوار نصب کنیم که می توان از پایه های مختلف که در بازار موجود است استفاده کرد .دوربین مداربسته سقفی که در اصلاح انگلیسی Camera dome نامیده می شود از لحاظ زیبایی این دوربین مناسب محیط داخلی می باشد .
دوربین مداربسته دام سقفی از چند قطعه تشکیل شده است پایه ، پیچ ، گردی که سنسور و لنز را نگه می دارد . دوربین مداربسته سقفی از لحاظ جنس در دو  دسته تولید می شوند .یکی دوربین مداربسته دام سقفی فلزی و دیگری دوربین مداربسته دام سقفی پلاستیکی می باشد .
در مقالات بعدی راجع دوربین مداربسته بولت می پردازیم که این نوع دوربین ها ضد آب می باشند و به صورت camera bullet   نوشته می شود .