• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

گیت وی

خانه گیت وی

گیت وی

گیت وی

گیت وی سخت افزاری است که برای ارتباط کاربران چه خطوط داخلی و چه خطوط شهری ساخته شده . در کل گیت وی سخت افزاری است تحت شبکه که انتقال خطوط مخابراتی را برعهده دارد

گیت وی چیست و چه کاربردهای دارد ؟

گیت وی سخت افزاری است که  برای ارتباط کاربران چه خطوط داخلی و چه خطوط شهری ساخته شده . در کل گیت وی سخت افزاری است تحت شبکه که انتقال خطوط مخابراتی را برعهده دارد .

انواع گیت وی :

گیت وی در دو دسته تولید شده است گیت وی خطوط شهری که fxo نامیده می شود و گیت وی خطوط داخلی که آن را fxs می نامند .گیت وی ها در تعداد پورت 4 ، 8 ، 16 ،32 تولید شده اند و برندهای مختلفی وجود دارد از قبیل سنگوما ، اتکام ، نیوراک ، دینستار

کاربرد گیت وی :

کاربرد گیت وی در مخابرات بسیار حائز اهمیت است چون سخت افزار تحت شبکه ی می باشد و روی شبکه می تواند خطوط مخابراتی را انتقال دهد .گیت وی در شبکه های مخابراتی که تحت voip هستند کاربرد زیادی دارد . در این شبکه ها که بستر ویپ دارند گیت وی fxo کار انتقال خطوط شهری را به داخل  انجام می دهد و گیت وی fxs خطوط داخلی انالوگ به شبکه اضافه می کند .
از گیت وی استفاده های دیگری هم می شود به این صورت که می توان بر روی شبکه چند داخلی از یک سانترال یا چند خط شهری را از یک نقطه به محل دیگر فرستاد .
 
خرید گیت وی
جهت خرید گیت وی با برند مورد نظر به بخش فروشگاه مراجعه کنید .