• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

دوربین مدار بسته صنعتی

خانه دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مدار بسته صنعتی یکی دیگر از انواع دوربین های مدار بسته می باشد این دوربین ها به دلیل شکل ظاهری مستطیلی خود به دوربین های باکس نیز در بازار شناخته شده اند.

دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مدار بسته صنعتی یکی دیگر از انواع دوربین های مدار بسته می باشد این دوربین ها به دلیل شکل ظاهری مستطیلی خود به دوربین های باکس نیز در بازار شناخته شده اند. بدنه بیشتر دوربین های مدار بسته از پلاستیک تولید شده اند.

دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مدار بسته صنعتی به صورت آنالوگ و آی پی در بازار موجود می باشند

کاربرد دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مداربسته دارای لنز های می باشند که باعث شده اند که در اماکنی که نیاز به کیفیت تصویر بالا و زاویه دید بسته باشد مورد استفاده قرار بگیرند. این دوربین ها به دلیل ضد آب نبودن در زمانی که در مکان های که فاقد سقف باشند می باید در کاور قرار بگیرند.

همچنین زمان خرید دوربین های مدار بسته صنعتی می بایست پایه و لنز بر اساس نیاز مشتری جداگانه تهیه گردد زیرا دوربین های مدار بسته صنعتی به دلیل کاربرد های تخصصی آن به صورتی در بازار عرضه می گردد که فاقد پایه و لنز می باشند

دید در شب دوربین مدار بسته صنعتی

معمولا دوربین های مدار بسته صنعتی از تکنولوژی دید در شب استفاده نمی کنند. آن هم به این دلیل این است که این دوربین ها در محل های که نور آنها کم است تصویر با کیفیت مطلوب را به نمایش می گذارند. و اما زمانی که از این دوربین های در مکان های که فاقد نور باشند استفاده می نماید و نیاز به تصویر دارید می بایست  از پروژکتور مادون قرمز نیز استفاده نمایید

زاویه دید دوربین مدار بسته صنعتی

یکی از ویژگی های دوربین مدار بسته این است که می تواند لنز های با کاربرد های مختلف را ساپورت نماید.به همین دلیل زمانی که نیاز به زاویه دید کمت از ۲۵ درجه باشد از دوربین های مدار بسته صنعتی استفاده می نماییم.
منبع : مجنمع فنی برق تهران