• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

اتصال دوربین اسپید دام به دی وی ار

خانه اتصال دوربین اسپید دام به دی وی ار

اتصال دوربین اسپید دام به دی وی ار

اتصال دوربین اسپید دام به دی وی ار

روشن جویین شدن ( لینک کردن ) دوربین مداربسته اسپید دام و دی وی آر

ابتدا دوربین مداربسته را نصب می کنیم و اداپتور مخصوص دوربین اسپید دام دوربین PTZ Camera را به ان وصل می کنیم سپس یک کابل دو رشته ی ( تلفنی ) را به پورت مخصوص دی وی ار و دوربین وصل می نماییم که پورت RS485 نامیده می شود .
توجه داشته باشید که RS485 مثبت به مثبت و منفی به منفی وصل گردد و اگر تعداد دوربین مداربسته اسپید دام بیشتر از یک دوربین باشد به طور موازی می توانیم آنها را به هم وصل نماییم سپس در مرحله بعد تنظیمات مربوط به دی وی ار را انجام می دهیم دوربین اسپید دام اکثرا با  آی دی  001  می باشند
اتصال دوربین اسپید دام به دی وی ار
 
و پرتکل PelloD هستند در DVR به بخش meno بعد به قسمت  PTI control  می رویم و ابتدا کانال دوربین مداربسته اسپید دام را انتخاب می کنیم کانالی که می خواهیم تصویر دوربین اسپید دام را به ان وصل کنیم و مشاهده نماییم مثلا کانال یک دی وی ار – پیش control serial mode  که روی serial  قرار می دهیم .
بعد در قسمت protocal  می توانیم پروتکل دوربین مداربسته که روی دوربین یا داخل کاتالوگ دوربین مداربسته مشخص شده است را تعیین می کنیم مثلا pelco  p  سپس ادرس ای دی یا Address ID  دوربین مداربسته اسپید دام را مشخص می کنیم که اگر یک دوربین چرخشی داشته باشیم آدرس آن 1 می شود و تعداد بیشتر آدرس آن به 2 تا 256 می توانیم قرار دهیم .
سپس Band rate دوربین را مشخص می کنیم که اکثرا 2400 می باشد بعد Data Bit که دینالت 8 می باشد تغیر نمی دهیم . سپس stop Bit که دینالت روی 1 می باشد که باز هم تغیر نمی دهیم و همچنین parity  را روی none می گذاریم .
در مقاله بعد به تنظیم آی دی و تغیر ID آدرس دوربین اسپید دام دوربین  PTZ Camera می پردازیم .