• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

هوشمند سازی منزل

خانه هوشمند سازی منزل

هوشمند سازی منزل

هوشمند سازی منزل

مهمترین مسئله در خانه های هوشمند محیط کار می باشد از جمله آنها فضای که برای خانه ی هوشمند در نظر می گیرند معمولا خانه ها ، آپارتمانها ، سازمان ها می باشند که یکی از انها هوشمند سازی منزل می باشد

باید توجه داشت  هوشمندسازی خانه  در ابعاد بزرگ محیا نیست نه اینکه انجام نشود بلکه از مقوله ی ( BMS ) که برای هوشمند سازی در ابعاد بزرگ کاری می باشد تبعیت نمی کند . هوشمند سازی خانه  را در پکیج های مختلفی می توان ارائه داد برای مثال برای خانه هوشمند می توان به دو نمونه اشاره کرد 1) حفاظتی 2) امنیتی برای خانه هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد . که هم به صرفه است  و هم نظر مشتری را جلب می کند و  بنا به نظر مشتری تجهیزات خانه هوشمند را ارائه می دهد .از جمله تجهیزات ساختمان هوشمند  می توان به حسگر دود و حسگر CO2 که نیاز اساسی ساختمان هوشمند  می باشد اشاره کرد . یکی از مزیت های هوشمند سازی منزل رابط کاربری آن است که امروزه بسیار به ان توجه می شود که محیط کاربری هوشمند سازی منزل را برای کاربران قابل کنترل گردیده که کاربر بتواند به سادگی با اموزش ساده هوشمند سازی منزل و خانه هوشمند را درک کند .
دیگر مزیت های هوشمند سازی منزل صرفه جویی هزینه ها و صرفه جویی زمان و همانطور که گفته شد حفاظت و امنیت را در بر خواهد داشت . هوشمند سازی منزل یا خانه هوشمند امروزه بسیارپیشرفت کرده و بازار رقابتی وسیعی بین برند مختلف راه انداخته که کدام بهبود عملکرد  بهتری دارند .
در هوشمند سازی اماکن و  هوشمند سازی منزل دیده می شود که با گوشی هوشمند امروزی می توان ان را رصد کرد هوشمند سازی منزل ضریب امنیت را بالا برده .که  این امر با کمک آلام دهنده های هوشمند و تجهیزات مرتبط که مدیریت و کاربرد بسیار اسانی دارد.
هوشمند سازی یا خانه هوشمند که امروزه به ( IOT) شناخته و معرفی می شود کنترل از طریق اینترنت چه در منزل و از راه دور فراهم می کند .