• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

دوربین مداربسته

خانه دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

در این مقاله به توضیحی راجع دوربین مداربسته و انواع دوربین مداربسته دام و دوربین مداربسته بولت و دوربین مداربسته Cube و همچنین برای محیط های مختلف چه نوع دوربینی را باید تهیه کرد می پردازیم .

دوربین مداربسته ابتدا به صورت آنالوگ تولید و عرضه می گردید که با پیشرفت تکنولوژی این دوربین ها با پروتکل AHD –HDCVI-CVI-TVI تولید و عرضه گردید .
لازم به ذکر است که دوربین مداربسته با پرتکل IP و AHD  تولید می گردد که دوربین مدابسته IP  با سنسورهای مکانیکی کاملا دیجیتال تولید می گردد که توسط کابل شبکه ( زوج بهم تابیده ) یا بصورت وایرلس انتقال تصویر انجام می شود .
و دوربین مداربسته با پرتکل HDCVI-CVI-TVI توسط کابل کوکسیکال یا همان RG59  انتقال تصویر انجام می گردد.
 دوربین مداربسته بر اساس  شرایط محیطی مختلف با انواع دوربین مداربسته دام و دوربین مداربسته  بولت و دوربین مداربسته  Cube  و دوربین مداربسته  اسپید دام  عرضه و تولید می گردد.

دوربین مداربسته دام ( dome) :

که برای محیط های داخلی مناسب است که همان  اصطلاح indoor  لقب دارد .
 
دوربین مداربسته دام

دوربین مداربسته بولت ( bullet ) : 

که عموما برای محیط های خارجی و صنعتی مناسب می باشد . دوربین مداربسته بولت  ضد آب می باشند و ضد گرد و غبار می باشد .
 
دوربین مداربسته بولت
 

دوربین مداربسته کیوب (Cube ) :

این دوربین بصورت تخت میباشد و قابلیت زیادی دارد و برای محیط های داخلی مناسب است .
 
دوربین مداربسته کیوب
 

دوربین مداربسته اسپید دام (speed dome ) :

این نوع دوربین مداربسته به صورت چرخشی 360 درجه و بالا و پایین و همچنین زوم دیجیتال تولید و عرضه می گردد دوربین چرخشی ( PTZ) هم نامیده می شود این نوع دوربین مداربسته برای محیط وسیع باز و بسته نصب می گردد.
دوربین مداربسته اسپید دام
 
برای خرید دوربین مداربسته و اطلاع از قیمت دوربین مداربسته به  فروشگاه ارتباط نماگستر مراجعه تا با توجه به نیاز خود دوربین مداربسته مناسب را انتخاب کرده در ضمن میان با تماس با شرکت از خدمات مشاور دوربین مداربسته هم استفاده نمود .