• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

خبرهای دوربین مداربسته و شبکه

خانه خبرهای دوربین مداربسته و شبکه

 خبرهای دوربین مداربسته و شبکه

خبرهای دوربین مداربسته و شبکه

بانک های اراک موظف به بهره گیری از دوربین های مداربسته مدرن هستند

فرماندار اراک افزود: دوربین های فعلی اکثر بانک ها مربوط به دهه ۸۰ است و امروز آن کارایی و کیفیت مورد نیاز را ندارد؛ با تجهیز شدن بانک‌ها به دوربین های مدرن، ضریب امنیت در این حوزه هم افزایش پیدا می کند.
 فرماندار اراک تصریح کرد: به دنبال این هستیم که تمامی مجتمع های مسکونی اراک نیز مجهز به دوربین مدار بسته شود. دوربین هم در داخل ساختمان و هم در محوطه کار به ارتقای امنیت اجتماعی کمک می‌کند

نصب دوربین مداربسته در قهوه خانه های مهاباد الزامی شد

معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ویژه مهاباد گفت: برای کنترل و نظارت بیشتر بر قهوه خانه ها نصب دوربین مدار بسته در این مکان ها الزامی شد.

راه‌اندازی پروژه هوشمندسازی و مدیریت کنترل ترددها در اداره کل راه‌آهن خراسان

روژه هوشمندسازی مدیریت و کنترل ترددها بر پایه سیستم هوشمند RFID با پوشش دوربین مداربسته و یکپارچه در اداره کل راه آهن خراسان راه اندازی شد.

امنیت بخشی به مدارس با نصب دوربین مداربسته

در هفته‌های اخیر موضوع آزار جنسی دانش‌آموزان مدرسه‌‌ غرب تهران توجهات را به خود جلب کرده و حکایت از وجود مشکلات و عدم نظارت در برخی مدارس کشور دارد. نصب دوربین‌های مداربسته در مدارس علاوه بر پیشگیری از وقوع جرم می‌تواند پیگیری قضایی تخلفات صورت گرفته را ساده‌تر نماید.

 

تحریم فناوری ارتباطات، فصل جدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران

به گزارش مشرق، اگر در ماه‌های اخیر با مشکلاتی کوچکی اعم از عدم دسترسی به اپ‌استور، گوگل‌پلی و یا بخشی‌هایی از خدمات گوگل روبه رو شده‌اید باید به شما بیم‌ این موضوع را بدهیم که تحت اولین گام‌های تحریم‌های ارتباطات آمریکا قرار دارید و اگر به فکر جایگزین نباشید این مشکل تا چند وقت دیگر برای شما بزرگ و بزرگ‌تر خواهد شد.

تجهیزات شبکه های کامپیوتری ایران از کدام کشورها خریداری می شود؟

کشور امارات با صادر کردن 9 تن انواع تجهیزات شبکه های کامپیوتری اعم از سوییچ، روتر، هاب و.... ، به ارزش دلاری 2330655 و ارزش ریالی 75513654307 و همچنین کشور چین با صادرات 6 تن انواع تجهیزات شبکه های کامپیوتری اعم از سوییچ، روتر، هاب و.... ، با ارزش ریالی 54873248182 و ارزش دلاری 1692536 جزو کشورهایی هستند که این محصول را به ایران صادر می کنند

منبع :

مشرق نیوز

باشگاه خبرنگاران جوان

مهر نیوز

.