• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

جدیدترین محصولات پاناسونیک

خانه جدیدترین محصولات پاناسونیک

جدیدترین محصولات پاناسونیک

جدیدترین محصولات پاناسونیک

جدیدترین محصولات پاناسونیک

جدیدترین دوربین مداربسته پاناسونیک

سری دوربین های مداربسته حرفه ای i-PRO Extreme X بفرم PTZ و با تحلیلگر ویدئویی سازگار با حمل و نقل شهری با دو عضو جدید بروز شدند. دوربین های مداربسته PTZ پاناسونیک با نام های WV-X6531N و WV-X6511N با بهبود لنز و سنسور تصویربرداری جدید و پشتیبانی از فرمتهای ویدئویی H.264 و H.265 از تصاویر باکیفیتی برخوردار خواهند بود. بگفته پاناسونیک با کدک تصویری H.265 در صحنه های شلوغ تا 70 درصد و در صحنه های ساکن تا 90 درصد در فضای ذخیره سازی و پهنای باند مصرفی صرفه جویی به عمل می آید.

پرفروش ترین تلفن سانترال

برای بررسی پرفروش ترین تلفن سانترال پاناسونیک باید  نکاتی را در نظر داشت از جمله هزینه و مدل و قابلیت های تلفن پاناسونیک  که باید در نظر گرفت . ارتباط نماگستر به عنوان پیشرو در فروش تلفن سانترال و نصب سانترال سعی بر ان داشته که با معرفی کوتاهی از تلفن سانترال در سال 2018 شما را با پرفروش ترین تلفن اشنا کند .

  • تلفن سانترال مدل KX-S500 در سری تلفن سانترال آنالوگ

  • تلفن سانترال مدل KX-T7730 در سری تلفن سانترال هیبرید

  • تلفن سانترال مدل KX-DT521 در سری تلفن سانترال دیجیتال

  • تلفن سانترال مدل KX-DT7665 در سری تلفن سانترال دیجیتال

  • تلفن سانترال مدل KX-NT511 در سری تلفن سانترال تحت شبکه

رنگ مورد پسند کاربران تلفن سفید بوده که با اختلاف بسیار زیادی نسبت به سایر رنگ ها در صدر جدول قرار دارد با این تفاوت که رنگ محبوب و پرفروش در تلفن بیسیم پاناسونیک همواره مشکی بوده است. همان طور که مشاهده می کنید در سری دیجیتال 2 مدل تلفن نام برده شده است که علت آن جدید بودن تلفن KX-DT521 است. با عمر کوتاهی که در بازار جهانی و ایرانی دارد با استقبال بی نظیری مواجه شده که توانسته در بازه زمانی کم هم رتبه مدل مشابه خود به فروش برسد.