• امنیت مهمترین قانون زندگی است
  • رزومه ارتباط نماگستر

جدیدترین نرم افزارهای سانترال

خانه جدیدترین نرم افزارهای سانترال

جدیدترین نرم افزارهای سانترال

جدیدترین نرم افزارهای سانترال

آخرین ورژن فایلهای PRIVATE دستگاه های سری TDA/TDE

جهت دریافت فایل ها بر روی لینک زیر کلیک کنید :

PRIVATE-TDA600

PRIVATE-TDA100D

PRIVATE-TDA100.200

PRIVATE- TDE100.200

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید .

نرم افزار و درایور TVM 

 

درایور TVM

 
دانلود فایل PRIVATE ,TDA100D
 
دانلود فایل PRIVATE ,TDA100D

برای برنامه ریزی سانترال های پاناسونیک از طریق کامپیوتر و با نرم افزار کنسول باید از یکی از روش های ارتباطی RS22، شبکه، درگاه USB، مودم ارتباط کامپیوتر کارشناس برنامه ریزی سانترال با مرکزتلفن برقرار شود. شاید درگاه USB را بتوان به عنوان متداول ترین این روش ها معرفی نمود. یکی از مشکلات متداول کارشناسان سانترال پاناسونیک نبود فایل های درایور USB می باشد. نگارنده این متن در پروژه ای که سانترال TDA200 مجموعه بود با همین مشکل روبرو شد.

بعد از سرچ بسیار چه در سات های خارجی و چه سایت های داخلی جدای از پروسه طولانی برای دانلود فایل مثل ثبت نام چند مرحله ای و ارجاع به صفحات مختلف باز هم موفق به دریافت فایل درایور نشدم. علاقه مند نیستم نام سایت های ایرانی مدعی ارئه این فایل را ببرم ولی بعد از طی کردن پروسه طولانی نهایتا با خرابی لینک و مسائل مشابه روبرو شدم. به همین جهت میخوام فایل های درایور USB را با دانلود آسان در اختیار همکاران گرامی قرار بدم.

شما می توانید با دانلود فایل پیوست در ادامه مطلب و خارج کردن آن از حالت فشرده سازی شده با وارد نمودن پسورد فایل های مربوطه را روی کامپیوتر خود قرار دهید. این فایل درایور ویندوز XP، ME، 2000، 2003 و WINDOWS 7 را دارا می باشد.

پس از انجام این کار کافی هست با کلیک زاست نمودن روی MY COMPUTER وارد PROPERTIES شده و بعد وارد بخش DEVICE MANAGER شوید. حال در صورتیکه کابل USB را به سانترال و کامپیوتر خود وصل کرده باشید در بخشی که علامت USB درج شده می توانید مدل دستگاه پاناسونیک خود را با یک علامت سوال مشاهده نمایید. حال با کلیک راست روی این بخش UPDATE DRIVER را زده وو آدرس پوشه فایل های درایور را انتخایب نمایید.

دانلود فایل USB درایور TDA برای ویندوز XP، ویندوز 7